Ztracená brána – CDmp3 (Čte Tomáš Jirman) – Vašíček Arnošt


249 Kč

Tento exkluzivní produkt Ztracená brána - CDmp3 (Čte Tomáš Jirman) - Vašíček Arnošt s osvědčenou značkou Sevt jednoduše naleznete na našich stránkách teď opravdu levně! Ceny od 249 Kč

Popis produktu

V spletitém podzemí Starého Města řádí záhadné monstrum. Jeho oběti mají na těle zvláštní škrábance. Ke všem napadením došlo poblíž rotundy svatého Kříže. Podle pověstí podobné stvoření utočilo na stejném místě již počátkem 15. století. Pokouší se pachatel napodobovat sériového vraha z minulosti, nebo se tajemné zlo vrátilo? A proč vzápětí umírají další lidé? Souvisí jejich násilná smrt s Voynichovym rukopisem, který se pokoušeli rozluštit? Je na stránkách této nejzáhadnější knihy světa ukryto nějaké strašné tajemství? Nachází se právě zde mapa mystického bratrstva Sat Bhai, zachycující nejtajnější místo neviditelné Prahy?
Strhující detektivní příběh, plný záhad a konspiračních teorii volně navazuje na úspěšnou televizní trilogii a knihu Ďáblova lest. Expert na tajné sekty, znalec hermetických symbolů a černé magie doktor Runa spolu s komisařem Sumarou a s inspektorkou Šímovou řeší nový tajemný případ, spojený tentokrát s nejvíce utajenou kapitolou naší historie.

Hudba: Petr Zajac
Celkový čas: 6 hod 51 :41