Nejlepší SCI-FI knihy | Literatura | Václavek WEBLOGPřed několika lety jsem našel jeden žebříček nejlepších sci-fi knih a na druhém nebo třetím místě tam byla Enderova hra – pro mě úplně neznámá kniha, nelenil jsem tedy, vyrazil do obchodu a zakoupil ji a během 12 hodin jsem ji. Karetní hry na motivy toho nejlepšího ze Sci-Fi a Fantasy světaSpolečenské a Deskové Hry. Modrá krabička od UltraPro, předního výrobce doplňků ke sběratelské karetní hře Magic the Gathering.Filmový rok 2013 bude patřit sci-fi. Podívejte se, co...Hostitel vychází ze stejnojmenného sci-fi románu, který vydala Stephenie Meyerová v roce 2008 po dopsání Twilight ságy. Adaptuje ji režisér civilizační sci-fi Vyměřený čas (2011) Andrew Niccol a hlavní roli ztvární Saoirse Ronanová. Nejlepší fantasy a sci-fi seriály roku 2011: Vedou...Poznej partnera, stačí k tomu půlhodinka. Že to není možné? S pomocí deskové hry ano!. Hra o trůny je zlatým hřebem celého roku. . Který fantasy nebo sci-fi seriál byl nejlepší v roce 2011?FantasyPlanet.cz | vše o fantasy, sci-fi, horror | recenze, knihy...FantasyPlanet.cz - vše o fantasy, sci-fi a horror na jedné planetě - nejvíce informací o dění na české fantasy scéně.. 24. listopadu - Orson Scott Card: Enderova hra Knižní recenze | Autor: Jan MichálekRaper Kanye West se dočkal vlastní sci-fi hry. Utká se s...Přehrát video: Raper Kanye West se dočkal vlastní sci-fi hry. Jejich hra s želvami boduje po světě. Čechy budeme zvýhodňovat, říkají. Další články k tématu: Hry - bonusweb. Ti nejlepší v jednom ringu. Zvolte hru roku 2012Nejlepší scifi filmy | Scifi filmySci-fi je zkratka pro vědeckofantastický žánr ( science fiction). Jde o umělecký žánr, který pronikl do mnoho odvětví. Je typický svým výskytem

RPG a MMORPG počítačové hry 2008 – nejlepší a nejhorší hry...

Hra je vlastně předělávkou X-box360 verze, je pro PC vylepšená. Že se jedná o kvalitní hru, zjistíte už po přečtení jména toho, kdo za ní stojí. Studio Bioware vesmírné sci-fi RPG umí. Dost možná je Mass Effect jejich nejlepší počin. Scifi film Enderova hra | Nejlepší scifi galerie Vanili.cz Sci-fi román Enderova hra patří mezi kultovní knihy žánru, která svým čtenářům dodnes zvyšuje tep. Premiéra: 31. října 2013. Jde o vůbec první přepis Enderovy hry na filmové plátno a spolu s ním se po 30ti letech vrací do vesmíru. Mass Effect - PC hra | CDH.czPopis hry: Mass Effect je akční sci-fi 3D RPG, v němž hráč přebírá roli tzv. Spectera - jednoho z ochránců galaktického míru, který musí společně se svými kolegy bránit celou galaxii před jednotkami bývalého legendárního agenta, jež se. SciFi | Nejlepší filmyNejlepší Herci Režiséři. | Žánr: Dobrodružný, Drama, Katastrofický, SciFi, Thriller |

Template Design by Derby